Skip to content

Rated 4.7 out of 5 💧Free shipping from €20 to NL 🇳🇱 and from €25 to BE 🇧🇪

  • en
    • NL
    • EN
  • Shop
  • Retailers
  • Foundation
The Lekker Company The Lekker Company
Login
0 0 items
  • Blog
  • About
  • FAQ
  • Login
  • 0 0 items
  • Shop
  • Retailers
  • Foundation
  • Blog
  • About
  • FAQ

Op date met frisse oksels

14/02/2023

Een van de grootste afknappers op een eerste date is geur, en daarom hielpen we een handje in de liefde. We gingen de straat op in Utrecht en Amsterdam en trakteerden duizenden voorbijgangers op gratis mini-deo’s. Zo kon iedereen op Valentijnsdag fris hun date in. Of zonder date, gewoon lekker ruiken en eventueel zo een date scoren.

Keep your lover close, but Lekker closer :)

We startten op de start-up campus Dotslash in Utrecht en vervolgden onze liefdesreis naar het Gerard Douplein in Amsterdam. In bijpassende en zelfgemaakte (lekker duurzaam) Valentijns outfits deelden teamgenoten potjes deo uit met de kleuren van de regenboog. De gekleurde potjes staan symbool voor onze liefde voor iedereen met oksels. 

“Onze deodorant is bijzonder, want hij is 100% natuurlijk, vegan en super effectief. Onze slogan is niet voor niets: smells lekker, works like a tierelier.”, aldus onze oprichtster Dewi.

Maar hoe belangrijk is geur tijdens het daten?

Lichaamsgeur heeft invloed op tot wie we ons aangetrokken voelen. Het viel onderzoekers in 1995 al op dat dit vaak een tegenovergestelde lichaamsgeur is dan die van onszelf. Door bijvoorbeeld parfum te gebruiken verberg je je eigen lichaamsgeur, waardoor je misschien wel de liefde van je leven misloopt. 

What to do? Want daten is spannend en zorgt voor zweethandjes en -oksels! Een onfrisse geur is natuurlijk ook niet helpend. Ruil je parfum daarom in voor een beetje deodorant. Bijvoorbeeld eentje met neutrale geur. Zo ga je fris en zelfverzekerd je date in én laat je jouw lichaamsgeur zijn werk doen! 

Andere blogs

  • 10 dierlijke ingredienten die je vindt in cosmetica

    25.10.2024

    10 not so vegan ingredients in cosmetics

  • Gele deodorant vlekken: Zo krijg je ze uit je shirt, en zó voorkom je ze

    29/09/2023

    Yellow deodorant stains: Here's how to get them out of your...

  • Haal alles uit je deodorant

    29/08/2023

    Get the most out of your deodorant

  • Microplastics in Cosmetica: Hoe erg is het probleem?

    26/09/2023

    Microplastics in Cosmetics: How bad is the problem?

  • Microplastics: zo herken je ze

    24/08/2024

    Microplastics: this is how you recognise them

  • Etherische olie: fantastisch of vermijden?

    15-08-2023

    Essential oil: great or avoid it?

Let's stay connected

Apply for our newsletter and receive a 10% discount on your next purchase.

Search

  • Shop
  • Retailers
  • Foundation
  • Test panel
  • Blog
  • Terms & Conditions
  • Privacy policy

Contact

  • FAQ
  • Press
  • About us
  • Zakelijk
  • Vacatures
info@thelekkercompany.com
  • NL
  • EN

Social

  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
  • linkedin

TRANS_ACCEPT

TRANS_MANAGE

TRANS_WEUSE.

TRANS_ANA

TRANS_NES

added to your cart

Go to checkout
  • Choosing a selection results in a full page refresh.